• PL
  • EN
  • DE

           Opolska Policja otrzymała informację o aktywności oszustów działających między innymi metodą „na wnuczka” i „na policjanta”. Przestępcy podszywają się pod policjantów i okradają osoby starsze z oszczędności ich życia. Pamiętaj, Policja nigdy nie prosi o przekazanie pieniędzy i nigdy nie dzwoni z takim żądaniem. Bądź czujny, nie daj się oszukać. Jeżeli masz podejrzenia, że ktoś próbuje Cię oszukać, natychmiast skontaktuj się z Policją, dzwoniąc pod numer alarmowy 112.

 

×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Miasto i Gmina Prudnik.

Zadanie 13 - Modernizacja boiska sportowego oraz placu przed wejściem do budynku szkoły dla klas I-III PSP nr 4 w Prudniku

Zadanie obejmuje likwidację ubytków w nawierzchni boisk, położenie  kostki brukowej na placu przed wejściem do szkoły, naprawę schodów, zakup piłkołapu. Koszt realizacji 180 000 zł.

JPEGSKMBT_42315082515390_01.jpeg
JPEGSKMBT_42315082515390_02.jpeg