• PL
  • EN
  • DE

           Opolska Policja otrzymała informację o aktywności oszustów działających między innymi metodą „na wnuczka” i „na policjanta”. Przestępcy podszywają się pod policjantów i okradają osoby starsze z oszczędności ich życia. Pamiętaj, Policja nigdy nie prosi o przekazanie pieniędzy i nigdy nie dzwoni z takim żądaniem. Bądź czujny, nie daj się oszukać. Jeżeli masz podejrzenia, że ktoś próbuje Cię oszukać, natychmiast skontaktuj się z Policją, dzwoniąc pod numer alarmowy 112.

 

×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Miasto i Gmina Prudnik.

Obchody 50 - lecia L.K.S. Zarzewie Prudnik

18 lipca 2015 w Prudnickim Ośrodku Kultury odbyły się uroczyste obchody 50-lecia + 1 działalności L.K.S. Zarzewie Prudnik. Całość rozpoczęła się krótkim koncertem Pauliny Lulek, następnie zaś historię klubu przedstawił sekretarz klubu Jan Siekaniec, omówiono też wszystkie sekcje sportowe, które przez ponad 50 lat działały w ramach „Zarzewia”. Za zaangażowanie w rozwój sportu w Gminie Prudnik oraz kształtowanie sportowych postaw wśród młodzieży Franciszek Fejdych, Burmistrz Prudnika wręczył pamiątkowe statuetki zasłużonym członkom klubu.