• PL
  • EN
  • DE

           Opolska Policja otrzymała informację o aktywności oszustów działających między innymi metodą „na wnuczka” i „na policjanta”. Przestępcy podszywają się pod policjantów i okradają osoby starsze z oszczędności ich życia. Pamiętaj, Policja nigdy nie prosi o przekazanie pieniędzy i nigdy nie dzwoni z takim żądaniem. Bądź czujny, nie daj się oszukać. Jeżeli masz podejrzenia, że ktoś próbuje Cię oszukać, natychmiast skontaktuj się z Policją, dzwoniąc pod numer alarmowy 112.

 

×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Miasto i Gmina Prudnik.

Informacja dla przedsiębiorców

Zaproszenie

Burmistrz Prudnika wychodząc naprzeciw oczekiwaniom przedsiębiorców zaprasza wszystkich zainteresowanych na spotkanie konsultacyjno - informacyjne, które odbędzie się w dniu 19 lutego 2015 roku o godz. 14:00 w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Prudniku  ul. Kościuszki 3.
Program spotkanie:
1.    Przedstawienie uchwały Rady Miejskiej w Prudniku w sprawie ulg w podatku od nieruchomości w związku z tworzeniem nowych miejsc pracy.
2.    Zasady prowadzenia inwestycji w Wałbrzyskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej INVEST PARK, Podstrefa Prudnik.
3.    Regionalny Program Operacyjny Województwa Opolskiego na lata 2014 – 2020 dla przedsiębiorców.
4.    Dyskusja, sprawy różne.

Burmistrz Prudnika
Franciszek Fejdych