• PL
  • EN
  • DE

           Opolska Policja otrzymała informację o aktywności oszustów działających między innymi metodą „na wnuczka” i „na policjanta”. Przestępcy podszywają się pod policjantów i okradają osoby starsze z oszczędności ich życia. Pamiętaj, Policja nigdy nie prosi o przekazanie pieniędzy i nigdy nie dzwoni z takim żądaniem. Bądź czujny, nie daj się oszukać. Jeżeli masz podejrzenia, że ktoś próbuje Cię oszukać, natychmiast skontaktuj się z Policją, dzwoniąc pod numer alarmowy 112.

 

×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Miasto i Gmina Prudnik.

Wystawa malarstwa Huberta Globischa

Dyrektor Muzeum Ziemi Prudnickiej oraz Poczdamskie Stowarzyszenie Artystów /Potsdamer Kunstverein e.V./ zapraszają na otwarcie wystawy HUBERT GLOBISCH – MALARSTWO.Wernisaż odbędzie się 5 grudnia 2014 r. o godz. 18:00 w Arsenale przy ul. Bolesława Chrobrego 5 w Prudniku.
Wystawę można oglądać do 31 stycznia 2015 r.

globisch2.jpeg