• PL
  • EN
  • DE

           Opolska Policja otrzymała informację o aktywności oszustów działających między innymi metodą „na wnuczka” i „na policjanta”. Przestępcy podszywają się pod policjantów i okradają osoby starsze z oszczędności ich życia. Pamiętaj, Policja nigdy nie prosi o przekazanie pieniędzy i nigdy nie dzwoni z takim żądaniem. Bądź czujny, nie daj się oszukać. Jeżeli masz podejrzenia, że ktoś próbuje Cię oszukać, natychmiast skontaktuj się z Policją, dzwoniąc pod numer alarmowy 112.

 

×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Miasto i Gmina Prudnik.

Najlepsza Przestrzeń Publiczna Województwa Opolskiego 2014

Rozpoczął się konkurs internautów na "Najlepszą Przestrzeń Publiczną Województwa Opolskiego 2014". Prudnicka inwestycja - III etap rewaloryzacji infrastruktury śródmieścia Prudnika, jest wśród nominowanych. Szczegóły na stronie http://umwo.opole.pl/serwis/index.php?id=14482
Głosowanie potrwa do 13 października 2014r.
Zachęcamy do oddania głosu na Gminę Prudnik!