Znajdź nas na:

Przechwytywanie.jpeg

baner_dowod_osobisty.png

Logo Programu Rodzina 500+ ..jpeg

karta dużej rodziny.jpeg

opolska karta rodziny i seniora.jpeg

naprawimy to maly.png

logo_ebo.png

epuap2.jpeg

budżet obywatelski logo.jpeg

 • cittaslow.jpeg
 •  
 • baner_partnerstwo.png
   
 • dyzury_aptek_PRUDNIK.jpeg
 • nowe_logo_PIFE_2014_2020_preview.jpeg
 • NFZ_Logo - Kopia3.jpeg
 •  
 •  

 

Pokaż język europosłance! Ruszyły zapisy na bezpłatną naukę języków obcych.

Zajęcia ruszają 4 sierpnia i równocześnie będą prowadzone w Opolu, Kędzierzynie-Koźlu, Nysie, Prudniku oraz Brzegu. Aby wziąć udział w warsztatach wystarczy zadzwonić pod numer telefonu 77 453 10 38 i zapisać się na zajęcia w wybranym mieście. W Opolu jest już komplet uczestników i powoli zamykana jest lista rezerwową, dlatego należy pamiętać, że liczba miejsc jest ograniczona, a o zapisie decyduje kolejność zgłoszeń.

W każdym z miast zajęcia prowadzone będą w dwóch grupach: podstawowej i średniozaawansowanej. – Lektorzy postawią duży nacisk na rozmówki i wykorzystanie znajomości języka angielskiego w praktyczny sposób np. na lotnisku lub dworcu – wyjaśnia opolska europosłanka.

Ponadto Danuta Jazłowiecka zaprasza do udziału w lekcjach prowadzonych drogą online. Przez cały sierpień na skrzynki mailowe kursantów przesyłane będą lekcje z języka włoskiego i francuskiego. Osoby zainteresowane mogą się na nie zapisać wysyłając maila na adres biuro.opole@jazlowiecka.pl lub telefonicznie pod numerem tel. 77 453 10 38.

Warsztaty są organizowane we współpracy z Burmistrz Nysy Jolantą Barską, Burmistrzem Prudnika Franciszkiem Fejdychem, Starostą Powiatu Kędzierzyńsko-Kozielskiego Małgorzatą Tudaj oraz Radnymi Miasta Brzeg i Powiatu Brzeskiego z Platformy Obywatelskiej RP.

Przypomnijmy, że warsztaty językowe to element całorocznego projektu „Pokaż Język”, realizowanego przez Danutę Jazłowiecką. Jego celem jest popularyzacja nauki języków obcych wśród różnych grup społecznych i wiekowych.

pokazjezykjazlowieckiej.jpeg