• PL
  • EN
  • DE

           Opolska Policja otrzymała informację o aktywności oszustów działających między innymi metodą „na wnuczka” i „na policjanta”. Przestępcy podszywają się pod policjantów i okradają osoby starsze z oszczędności ich życia. Pamiętaj, Policja nigdy nie prosi o przekazanie pieniędzy i nigdy nie dzwoni z takim żądaniem. Bądź czujny, nie daj się oszukać. Jeżeli masz podejrzenia, że ktoś próbuje Cię oszukać, natychmiast skontaktuj się z Policją, dzwoniąc pod numer alarmowy 112.

 

×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Miasto i Gmina Prudnik.

Przez Prudnik

W piątek 31 stycznia o godzinie 18:00 w budynku Arsenału przy ulicy Bolesława Chrobrego 5 odbędzie się otwarcie wystawy prac dwunastu artystów związanych z naszym miastem. Różne rodzaje sztuki reprezentują autorzy prac, różne są także związki z Prudnikiem. Pełna paleta życiorysów, pasji, środków wyrazu, tworzywa, tematów. Muzycznie powita gości i twórców zespół „Outers”.

przez prudnik.jpeg