• PL
  • EN
  • DE

           Opolska Policja otrzymała informację o aktywności oszustów działających między innymi metodą „na wnuczka” i „na policjanta”. Przestępcy podszywają się pod policjantów i okradają osoby starsze z oszczędności ich życia. Pamiętaj, Policja nigdy nie prosi o przekazanie pieniędzy i nigdy nie dzwoni z takim żądaniem. Bądź czujny, nie daj się oszukać. Jeżeli masz podejrzenia, że ktoś próbuje Cię oszukać, natychmiast skontaktuj się z Policją, dzwoniąc pod numer alarmowy 112.

 

×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Miasto i Gmina Prudnik.

Otwarcie niebieskiego szlaku w Górach Opawskich

W dniu 16 listopada przy okazji odbywającego się w schronisku w Wieszczynie VII Zlotu Przodowników Turystyki Górskiej województwa Opolskiego o godz. 9:30 odbędzie się uroczyste otwarcie nowego szlaku w Górach Opawskich. Szlak biegnie z Wieszczyny do  przełęczy pod  Zamkową Górą.  Został specjalnie wyznakowany, aby lepiej skomunikować schronisko w Wieszczynie z Biskupią Kopą.

więcej http://prudnik.pttk.pl/zlot2013.pdf