• PL
  • EN
  • DE

           Opolska Policja otrzymała informację o aktywności oszustów działających między innymi metodą „na wnuczka” i „na policjanta”. Przestępcy podszywają się pod policjantów i okradają osoby starsze z oszczędności ich życia. Pamiętaj, Policja nigdy nie prosi o przekazanie pieniędzy i nigdy nie dzwoni z takim żądaniem. Bądź czujny, nie daj się oszukać. Jeżeli masz podejrzenia, że ktoś próbuje Cię oszukać, natychmiast skontaktuj się z Policją, dzwoniąc pod numer alarmowy 112.

 

×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Miasto i Gmina Prudnik.

Miejska i Gminna Biblioteka Publiczna w Prudniku serdecznie zaprasza na spotkania

- 14 listopada o godzinie 17.00 w Bibliotece w Prudniku na spotkanie "Pozostało z dawnego Neustadt". Ze zbiorów Walentego Stecia
- 16 listopada o godzinie 16.00 w Wiejskim Centrum Aktywizacji w Rudziczce na obchody 65 lecia filii bibliotecznej w Rudziczce
- 17 listopada o godzinie 17.00 w Moszczance odbędzie się spotkanie "Dawny szlak handlowy na terenie Moszczanki - Długomostów"

Plakat DWPN - 14.11.Prudnik-page-001.jpegMoszczanka 17.11-page-001.jpeg