• PL
  • EN
  • DE

           Opolska Policja otrzymała informację o aktywności oszustów działających między innymi metodą „na wnuczka” i „na policjanta”. Przestępcy podszywają się pod policjantów i okradają osoby starsze z oszczędności ich życia. Pamiętaj, Policja nigdy nie prosi o przekazanie pieniędzy i nigdy nie dzwoni z takim żądaniem. Bądź czujny, nie daj się oszukać. Jeżeli masz podejrzenia, że ktoś próbuje Cię oszukać, natychmiast skontaktuj się z Policją, dzwoniąc pod numer alarmowy 112.

 

×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Miasto i Gmina Prudnik.

Darmowa szkoła narciarstwa biegowego „PIERWSZY KROK”

Schronisko.jpeg

Zorganizowana przez Józefa Michalczewskiego (Kierownika SSM w Wieszczynie) darmowa szkoła narciarstwa biegowego „PIERWSZY KROK” przyciągnęła bardzo liczną grupę uczestników. Zajęcia mają na celu popularyzację nart biegowych i upowszechnianie aktywnego wypoczynku. Na pierwszych zajęciach instruktorzy omawiali i ćwiczyli z uczestnikami podstawowe techniki biegowe. Bajkowy krajobraz i -5°C takie warunki towarzyszyły uczestnikom pierwszych zajęć. Te idealne warunki powinny utrzymać się długo więc będzie jeszcze wiele okazji do rozpoczęcia przygody z biegówkami. W okolicy Wieszczyny Polskie Towarzystwo Turystyczno-Krajoznawcze Oddział Prudnik przygotowało trasę biegową z okazji Otwartych Mistrzostw Prudnika w Narciarstwie Biegowym która po zakończeniu zawodów będzie udostępniona dla każdego. Planowane jest przygotowanie jeszcze kilku tras.

Zachęcamy do udziału w kolejnych zajęciach. Więcej informacji oraz galeria zdjęć dostępne na stronie schroniska

http://www.schroniskomlodziezowe.prudnik.pl/