Znajdź nas na:

Przechwytywanie.jpeg

baner_dowod_osobisty.png

Logo Programu Rodzina 500+ ..jpeg

karta dużej rodziny.jpeg

opolska karta rodziny i seniora.jpeg

naprawimy to maly.png

logo_ebo.png

epuap2.jpeg

budżet obywatelski logo.jpeg

 • cittaslow.jpeg
 •  
 • baner_partnerstwo.png
   
 • dyzury_aptek_PRUDNIK.jpeg
 • nowe_logo_PIFE_2014_2020_preview.jpeg
 • NFZ_Logo - Kopia3.jpeg
 •  
 •  

 

Nieruchomość zabudowana położona w Prudniku przy ulicy Słowackiego 10

Położenie, oznaczenie nieruchomości
Księga wieczysta  Kw Nr  OP1P/00003346/4 -nieruchomość zabudowana położona w Prudniku   przy ul. Słowackiego 10, oznaczona  w ewidencji gruntów i budynków na mapie nr 1 – obręb Prudnik    – jako działka  nr 769/84 o pow.  0,0411 ha   – B, właściciel Gmina Prudnik.


Opis nieruchomości
Nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem mieszkalnym   w zabudowie szeregowej – skrajny segment czterosegmentowego budynku mieszkalnego oraz obiektem gospodarczym – komórka gospodarczą,  zlokalizowana  w strefie pośredniej miasta.

W części niezabudowanej działka stanowi  podwórko przydomowe i  ogród. Od strony frontowej – ulicy Słowackiego urządzone jest wejście do budynku mieszkalnego. Teren nieruchomości jest ogrodzony. Dojazd do nieruchomości korzystny – droga gruntowa urządzona o nawierzchni asfaltowej  - ulica Słowackiego. Lokalizacja nieruchomości-korzystna, bezpośrednie sąsiedztwo terenów  zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej.

Przedmiotowa nieruchomość jest uzbrojona w następujące elementy infrastruktury technicznej : sieć wodociągową, kanalizacyjną, gazową  i energetyczną. Budynek mieszkalny położony na nieruchomości jest obiektem zrealizowanym w technologii tradycyjnej, jednokondygnacyjnym z poddaszem użytkowym-mieszkalnym, częściowo podpiwniczonym, przykrytym dachem dwuspadowym-mansardowym
o konstrukcji drewnianej z pokryciem z dachówki ceramicznej. Powierzchnia użytkowa budynku mieszkalnego -89,10m2 , w tym powierzchnia użytkowa parteru – 46m2 , poddasza – 43,10m2.

Instalacje wewnętrzne:

- instalacja wodna – jest

- instalacja elektryczna – jest

- instalacja kanalizacyjna – jest

- instalacja gazowa – jest

- ogrzewanie – C.O. lokalne.

Nieruchomość wolna od obciążeń.


Cena wywoławcza w przetargu - 110 000,00 zł

IMG_0363.jpeg

IMG_0366.jpeg

IMG_0375.jpeg

IMG_0378.jpeg

IMG_0379.jpeg

IMG_0381.jpeg