• PL
  • EN
  • DE

           Opolska Policja otrzymała informację o aktywności oszustów działających między innymi metodą „na wnuczka” i „na policjanta”. Przestępcy podszywają się pod policjantów i okradają osoby starsze z oszczędności ich życia. Pamiętaj, Policja nigdy nie prosi o przekazanie pieniędzy i nigdy nie dzwoni z takim żądaniem. Bądź czujny, nie daj się oszukać. Jeżeli masz podejrzenia, że ktoś próbuje Cię oszukać, natychmiast skontaktuj się z Policją, dzwoniąc pod numer alarmowy 112.

 

×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Miasto i Gmina Prudnik.

IV edycja Konkursu "Opolskie Niezapominajki"

Kapituła Konkursu „Opolska Niezapominajka” przyznała wyróżnienie dla Opolskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej.
Laureatem Konkursu zostało Stowarzyszenie Aktywnej Pomocy Rodzinie "Alternatywa" - S.A.P.R.A, które otrzymało tytuł „Opolskiej Niezapominajki 2011” oraz Nagrodę Marszałka Województwa Opolskiego w wysokości 10 000 zł.
Kapituła Konkursu podczas oceny zgłoszeń brała pod uwagę m.in. stwarzanie warunków zwiększających aktywność mieszkańców województwa opolskiego, innowacyjność podejmowanych działań, ocenę działalności organizacji w 2011 roku, umiejętność i skuteczność pozyskiwania środków finansowych z różnych źródeł, współpracę z administracją publiczną, a także współpracę z innymi organizacjami.
Wręczenie Tytułu ”Opolska Niezapominajka 2011”, nagrody, a także wyróżnienia nastąpi podczas IV Opolskich Targów Organizacji Pozarządowych, które odbędą się we wrześniu 2012 roku w Opolu.