• PL
  • EN
  • DE

           Opolska Policja otrzymała informację o aktywności oszustów działających między innymi metodą „na wnuczka” i „na policjanta”. Przestępcy podszywają się pod policjantów i okradają osoby starsze z oszczędności ich życia. Pamiętaj, Policja nigdy nie prosi o przekazanie pieniędzy i nigdy nie dzwoni z takim żądaniem. Bądź czujny, nie daj się oszukać. Jeżeli masz podejrzenia, że ktoś próbuje Cię oszukać, natychmiast skontaktuj się z Policją, dzwoniąc pod numer alarmowy 112.

 

×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Miasto i Gmina Prudnik.

Projekt podziału Gminy Prudnik na 21 jednomandatowych okręgów wyborczych.

Projekt podziału Gminy Prudnik na 21 jednomandatowych okręgów wyborczych.
 
Burmistrz Prudnika przedkłada do konsultacji projekt podziału Gminy Prudnik na jednomandatowe okręgi wyborcze w wyborach do Rady Miejskiej w Prudniku.
Liczba mieszkańców Gminy Prudnik na koniec II kwartału 2012 r. wynosiła 27 940 osób, przysługujących mandatów 21. Wyliczona jednolita norma przedstawicielstwa wynosi 1330,48.
Uwagi i propozycje prosimy przesyłać na adres Urzędu Miejskiego w Prudniku lub na adres w terminie do dnia 30 lipca 2012r.

mapa_2010 PRUDNIKdd.jpeg

Sołectwa w gminie.jpeg

XLSOpis okręgów wyborczych.xls