• PL
  • EN
  • DE

           Opolska Policja otrzymała informację o aktywności oszustów działających między innymi metodą „na wnuczka” i „na policjanta”. Przestępcy podszywają się pod policjantów i okradają osoby starsze z oszczędności ich życia. Pamiętaj, Policja nigdy nie prosi o przekazanie pieniędzy i nigdy nie dzwoni z takim żądaniem. Bądź czujny, nie daj się oszukać. Jeżeli masz podejrzenia, że ktoś próbuje Cię oszukać, natychmiast skontaktuj się z Policją, dzwoniąc pod numer alarmowy 112.

 

×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Miasto i Gmina Prudnik.

Prudnik dla Nadwórnej

 

6 października 2007r. w sali widowiskowej Prudnickiego Ośrodka Kultury odbył się koncert charytatywny "Prudnik dla Nadwórnej".

W programie artystycznym koncertu można było zobaczyć występy dzieci z Publicznej Szkoły nr 3 w Prudniku, a także występy Romana Sadruka i jego uczniów z Ukrainy, którzy przebywali w Prudniku w ramach wymiany młodzieży przez okres 2 tygodni uczestnicząc w tym czasie w różnego rodzaju warsztatach.

Podczas koncertu zgromadzono dary w postaci odzieży oraz dary pieniężne. Wszystkie dary przekazane zostaną w formie paczek mikołajkowych 50 polskim rodzinom mieszkającym w Nadwórnej.